O firmie

zdjęcie właściciela firmy DORA, Zbigniewa Szczechowiaka

Zbigniew Szczechowiak – właściciel Firmy „DORA”

Zajmujemy się sprzedażą, szkoleniem i serwisowaniem urządzeń fiskalnych od 1996 roku.

Terytorialnie działamy na obszarze województwa dolnośląskiego i  lubuskiego (w szczególności na terenie Głogowa, Polkowic, Lubina)

Strategicznymi partnerami, których mamy zaszczyt obsługiwać to małe firmy ale również w śród nich znajdują się duże przedsiębiorstwa:

  1. Stacja Ratownictwa Górniczo – Hutniczego w KGHM,
  2. Drogerie „Natura”,
  3. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

U podstaw naszej motywacji w stworzeniu firmy było i jest zadowolenie klienta.

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy po to aby nasi klienci mogli opanować umiejętności pracy na kasach fiskalnych – praktycznie a nie teoretycznie.

Nasza dewiza, która nas wyróżnia, to pełna obsługa klienta: od zakupu urządzeń, szkolenia, programowania towarów, fiskalizacji, serwisowania i załatwienia formalności w urzędzie skarbowym.

Nasza opieka trwa przez całą działalność klienta włącznie z czynnościami związanymi z zakończeniem działalności gospodarczej od strony  obowiązków wobec urzędu skarbowego.

Bazując na znanym stwierdzeniu – Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe – zdecydowaliśmy się na współpracę tylko z polskim producentem urządzeń fiskalnych, prekursorem wprowadzenia w Polsce kas fiskalnych od 1993 roku. – Zakładem Urządzeń Komputerowych „Elzab” S.A. – na rynku od 1969 roku.

Co to oznacza?

Liczy się niezawodność urządzeń fiskalnych, co jest wspólnym interesem naszych klientów jak również naszej firmy. Nie chcemy pozyskiwać zysków bazując na naprawach wadliwie działających urządzeń!

Naszą wadą może być ukierunkowanie tylko w dziedzinie kas fiskalnych z pominięciem branży komputerowej ale z drugiej strony nie można nam zarzucić zajmowania się tematem przy okazji.

W takich przypadkach współpracujemy z zaprzyjaźnionym i firmami informatycznym i komputerowymi.

Niezawodność i dyspozycyjność dla naszych klientów to nasza dewiza, której efektem jest gotowość doradcza i serwisowa pod nr telefonu – 602 691 382.

Z nami można zawrzeć korzystną współpracę i gwarancję na dobre ceny urządzeń fiskalnych.

Siedziba firmy „Dora” w Głogowie, adres: Plac 1000-lecia

kasy fiskalne głogów

KONTAKT