Dla Prawników

Wiemy, że Twoja praca wymaga od Ciebie skupienia, koncentracji i zwracania uwagi na drobiazgi. Wiemy, że nie chcesz się rozpraszać przy wykonywaniu codziennych, ważnych obowiązków związanych z pracą dla Twoich klientów.

Wiemy też, że ustawodawstwo wymaga od Ciebie ewidencjonowania sprzedaży i w związku z tym zakupu kasy fiskalnej. Jest to dodatkowy koszt i problem, który wiąże się z wyborem, a następnie obsługą takiego urządzenia.

Zaoszczędzimy Twój czas i pomożemy wybrać dla Twojej Firmy najlepszą kasę fiskalną. Z pewnością zależy Ci na tym aby była łatwa w obsłudze, zajmowała mało miejsca, była bezawaryjna i tania.

ELZAB Mini E to kasa przeznaczona specjalnie dla  prawników, kancelarii, radców prawnych, komorników i innych osób/podmiotów świadczących usługi prawne. Cechuje się niewielkimi wymiarami, jest lekka i poręczna, nie zajmie w twoim gabinecie wiele miejsca. Jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Co więcej dzięki wbudowanej pamięci elektronicznej nie musisz gromadzić setek rolek zawierających kopię paragonów wystawionych dla Twoich klientów (wymóg Urzędu Skarbowego). Pamięć elektroniczna jaką posiada kasa Mini E przechowuje kopię elektroniczną paragonów, co pozwoli zaoszczędzić ci miejsca na kilku półkach.

Więcej na temat kasy ELZAB Mini E tutaj.

Potrzebujesz kasy fiskalnej? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a my załatwimy wszelkie formalności za Ciebie.

Napisano w Kasy fiskalne
zdjęcie właściciela firmy DORA, Zbigniewa Szczechowiaka

Zbigniew Szczechowiak - właściciel firmy "DORA" i główny serwisant urządzeń fiskalnych od 1993 roku.

Dane firmy:

Dora. Handel dystrybucja i usługi.
Szczechowiak Z. 67-200 Głogów;
pl. Tysiąclecia 2 3, Polska
+48 76 834 21 93 ‎
Telefon komórkowy: 602-691-382
Formularz kontaktowy