Dla Lekarzy

Fotografia lekarzyWiemy, że Twoja praca ratuje zdrowie i życie pacjentów. Wiemy, że jest ona bardzo odpowiedzialna. Wiemy też, że dużo pracujesz i masz wiele obowiązków. Jako lekarz chcesz skupiać uwagę na pacjencie, a nie na wystawianiu paragonów. Konieczność posiadania kasy fiskalnej jest dla Ciebie dodatkowym obciążeniem.

Dlatego ułatwimy Ci codzienną pracę i pomożemy dokonać mądrego wyboru przy zakupie kasy fiskalnej!

Masz zbyt dużo obowiązków aby obciążać się obsługą skomplikowanych kas.

ELZAB Mini E jest kasą stworzoną specjalnie dla Ciebie. Jest mała, lekka i poręczna, dzięki temu oszczędzisz miejsce w gabinecie. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas, który poświęcisz pacjentom lub swoim bliskim. Kasa Mini E dzięki swej bezawaryjności będzie służyła Ci przez długie lata, pozwoli uniknąć Ci problemów i dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Jako jedyna na rynku posiada pyłoszczelną klawiaturę, a w obudowie zawarte jest srebro koloidalne, które działa bakteriobójczo – dzięki temu świetnie nadaje się do sterylnych gabinetów lekarskich. Ponadto posiada pamięć elektroniczną co oznacza, że nie musisz gromadzić setek rolek zawierających kopie paragonów (wymóg Urzędu Skarbowego). Kopie parogonów w Mini E są przechowywane w pamięci elektronicznej.

Dodatkowo decydując się na zakup kasy w firmie DORA Głogów otrzymujesz rewelacyjny serwis i pomoc techniczną w trudnych sytuacjach związanych z kasą. Jesteśmy do twojej dyspozycji 24 godzin na dobę. Możesz liczyć także na naszą fachową obsługę i pomoc podczas zapoznawania się z funkcjami kasy.

Więcej na temat kasy ELZAB Mini E znajdziesz tutaj

Potrzebujesz kasy fiskalnej? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a my załatwimy wszelkie formalności za Ciebie.

Napisano w Kasy fiskalne
zdjęcie właściciela firmy DORA, Zbigniewa Szczechowiaka

Zbigniew Szczechowiak - właściciel firmy "DORA" i główny serwisant urządzeń fiskalnych od 1993 roku.

Dane firmy:

Dora. Handel dystrybucja i usługi.
Szczechowiak Z. 67-200 Głogów;
pl. Tysiąclecia 2 3, Polska
+48 76 834 21 93 ‎
Telefon komórkowy: 602-691-382
Formularz kontaktowy